Nasi eksperci

Dorota Machnio – w branży finansowej od 1997r. Długoletnie doświadczenie w bankowości w szerokim zakresie umożliwia dostosowanie najlepszej oferty dla klienta przy jednoczesnej analizie potrzeb, wymagań oraz wyselekcjonowaniu najniższych kosztów finansowania z pośród szerokiej oferty banków. Finansowanie szyte na miarę indywidualnie dla każdego klienta. Dewiza – usatysfakcjonowany klient.

Tel. 604 831 117

Email: dorotamachnio@mentorkredyt.pl

 

Anna Kulpa – w instytucjach finansowych pracuję od 2001 roku. Jestem doświadczonym ekspertem kredytowym. Pomagam klientom dokonywać właściwych wyborów wskazując na istotne aspekty w ważnych finansowych kwestiach dotyczących m.in. zakupu mieszkania czy domu. Jakość i profesjonalizm to cechy, które mnie charakteryzują. W swojej pracy kieruję się etyką i uczciwością. Stałe analizowanie rynku pozwala mi na przekazywanie rzetelnych i aktualnych informacji.

Tel. 790 736 112

Email: annakulpa@mentorkredyt.pl

 

Elwira Piasecka-Kowalewska – z wykształcenia i zamiłowania jestem finansistą. W bankowości pracuję od 1996r. Po długoletnim stażu i zdobytym doświadczeniu w pracy w różnych bankach w 2007 roku podjęłam decyzję o zmianie, która umożliwiała mi przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb i wymagań klienta – zostałam ekspertem finansowym. Obecnie mam możliwość dobrać najkorzystniejszą, najtańszą i zgodną z oczekiwaniami klienta ofertę w ramach ofert ok. 15 banków dostępnych na rynku. Moim celem jest zawsze zadowolony klient.

Tel. 790 733 111

Email: elwirapiasecka@mentorkredyt.pl